wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O Nas

O Nas

alt
 
VOTRONIC Richard Schmelz Elektronik została założona w Grebenhain / Niemczech w 1987 roku .

Początkowo przedmiotem działalności spółki jest rozwój i produkcja urządzeń elektronicznych dla  przyczep kempingowych camperów i łodzi . Pierwsza seria produktów obejmuje wyświetlacze poziomu zbiornika , jednostki kontroli akumulatora i automatycznych ładowarek .

W 1993 r. produkcja zostaje poszerzona o produkty do profesjonalnego zastosowania w samochodach pogotowia, (oraz innych pojazdy interwencyjne ).

W 1998 roku ,progresywny rozwój firmy wymaga nowej formy prawnej , a także nowy budynek .
Rok
2000 to dalszy rozwój firmy wdrożenie DIN ISO 9001 aby zagwarantować w złożonych procesach produkcyjnych wysokie standardy jakości. Jednocześnie wprowadzono produkty do wozów bojowych straży pożarnej i pojazdów specjalnych.

W 2005 r., dalsze inwestycje w zaawansowane maszyny produkcyjne, pozwalające wykonanie dużych zleceń w wysokim standardzie jakości  RoHS


Wiosną 2010 roku firma przeniosła się do większego budynku, w nowym miejscu, w Lauterbach. Dzięki temu można było zwiększyć produkcje i zatrudnić 50 osób na produkcji.
Od 25 lat firma jest zaangażowana w rozwoju i produkcję urządzeń elektronicznych do zastosowań mobilnych . Ćwierć wieku doświadczenia " Made in Germany" zaprocentowało wieloma wyróżnieniami i wysoką pozycją na rynku.


altAllcamp - jesteśmy importerem produktów firmy Votronic
alt
Wszystkie urządzenia elektroniczne importowane przez firmę ALLCAMP są projektowane i produkowane w Niemczech. Rozwój, jak również produkcja sprzętu odbywa się w siedzibie firmy VOTRONIC. Jest ona w stanie szybko reagować na wymagania klientów. Produkty niestandardowe i specjalne dodatki do sprzętu OEM dostosowujemy do indywidualnych wymagań klientów.

Dostarczamy wysokiej jakości uzupełniający sprzęt elektryczny do pojazdów interwencyjnych oraz wysokiej jakości urządzenia kempingowe. Firma VOTRONIC produkuje wysokiej jakości produkty, które składają się na nazwę VOTRONIC.

Wysoka jakość produkowanych wyrobów, jak również zaangażowanie i przywiązywanie klienta do dostawcy przez dłuższy czas jest podstawą skutecznych działań biznesowych. Wszystko co robimy - robimy dla dobra i satysfakcji naszych klientów

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl