wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » ENERGIA SŁONECZNA3

Kategorie

Kontakt

  • NIP: 727-100-94-65
  • E-mail:sklep@allcamp.pl
  • Telefon42 654 29 99
    601329836
  • Fax426542999
  • Godziny działania sklepuPN-PT 9.00-18.00 SOB 9.00-13.00

ENERGIA SŁONECZNA

 ENERGIA SŁONECZNA  

Darmowa energia słoneczna

VOTRONIC  Technologie Solarne
Specjaliści od ładowania z profesjonalną technologią solarną.


Urządzenia wykonane w specjalnej wersji dla jachtów, zabezpieczone przed wilgocią.

 

Prawidłowo dopasowany układ zasilania powoduje, że camper, przyczepa lub łódź są niezależne. Układ taki składa się z trzech elementów: bateria słoneczna - solar, regulator ładowania i akumulator.

Kontrolery słoneczne VOTRONIC  włączamy między akumulatorem i bateriami słonecznymi, w których to pracują automatycznie i zapewniają optymalne ładowanie akumulatora bez przeciążania.

Jeśli prąd jest zużywany w ciągu dnia, zapewnione jest natychmiastowe ładowanie. Regulatory wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem pracy. Wysokiej jakości technologia ładowania w połączeniu z inteligentnym sterowaniem mikroprocesorowym zapewnia dokładną obserwację napięcia ładowania , stan naładowania akumulatora i czas ładowania. Na głównym porcie ładowania  ustawiamy parametry typu akumulatora: ołowiowo-kwasowy, żel lub AGM. Opcjonalny czujnik temperatury akumulatora (godny polecenia nr katalog. 2001) pomaga w kompensacji temperatury.  Automatycznie zwiększa napięcia ładowania w przypadku niskich temperatur (eksploatacja zimą) w celu usprawnienia i przyspieszenia pełnego ładowania słabej baterii. W przypadku letnich temperatur napięcie ładowania zmniejsza się, aby zminimalizować obciążenie (gazowanie) baterii i wydłużyć żywotność baterii gazoszczelnych (np. akumulatory żelowe).

Napięcie i prąd drugiego portu ładowania jest mniejszy. Służy do doładowywania i powolnego ładowania akumulatora rozruchowego pojazdu w przypadku dłuższego okresu postoju. Regulatory ładowania są odpowiednie dla każdego typu modułu solarnego. Bardziej zaawansowane systemy mogą być tworzone poprzez zastosowanie kilku modułów słonecznych, także rozbudowywane w późniejszym terminie. Solar regulator ładowania dobierany jest w zależności od mocy (Wp) z modułu solarnego.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl